Účast na závodech 2013

Kategorie:

Mladší  žáci  a žákyně
Starší žáci a žákyně
Dorostenci
Muži a ženy

 

Závodníci:

ml. žáci / žákyně   st. žáci / žákyně  dorostenci  ženy / muži
Tereza Bartoňová         
Kristýna Šafandová


           
           
Radek Adámek
Václav Mai
Marek Mlnařík
Jaroslav Rada
Jaroslav Vlček           
Dominik Vlček
Lucie Jiříčková
Eva Radová
Adéla Zálabská
Tereza Žílová

           
           
 




Tadeáš Hokr
Jan Zálabský ml.      
Edita Holubová


           

Tomáš Jílek            
Vítězslav Zoubek  


26. 1. 2013, Závody Kdyně, 1. kolo Krajské ligy mládeže 8.-6. kyu -  celková účast 81 závodníků z 11 oddílů
Jaroslav Rada  kumite 2. místo   
Václav Mai kata 5. místo kumite 2. místo  
Adéla Zálabská kata 5. místo kumite 4. místo  
Eva Radová kata 1. místo  kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 3. místo   
       
 Pořadí oddílů Plzeňského kraje


10. 2. 2013, Závody Český Krumlov - celková účast 120 závodníků z 18 oddílů
Jaroslav Rada kata 3. místo kumite 3. místo
Václav Mai
Adéla Zálabská kata 2. místo kumite 2. místo
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 2. místo  


9. 3. 2013, Závody České Budějovice, Karate Kid Cup - celková účast 81 závodníků z 11 oddílů
Jaroslav Rada kata 2. místo  
Václav Mai kata 1. místo kumite 2. místo
Adéla Zálabská kata 2. místo kumite 1. místo
Eva Radová kata 1. místo kumite 2. místo
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo


17. 3. 2013, Závody České Budějovice, 1. kolo Krajské ligy - celková účast 120 závodníků
Adéla Zálabská   kumite 2. místo  kata team 2. místo 
Eva Radová kata 3. místo kumite 3. místo  kata team 2. místo
Tadeáš Hokr kata 3. místo   
Jan Zálabský kata 3. místo kumite 3. místo  
Vít Zoubek kata 2. místo    
Tomáš Jílek   kumite 3. místo  


24. 3. 2013, Závody Plzeň, 2. kolo Krajské ligy mládeže 8.-6. kyu - celková účast 119 závodníků z 15 oddílů 
Václav Mai kata 1. místo kumite 4. místo  
Adéla Zálabská   kumite 4. místo  
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 4. místo
       
 Pořadí oddílů Plzeňského kraje


6. 4. 2013, Závody Domažlice, Chodský pohár - celková účast 120 závodníků
Václav Mai kata 3. místo    
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo
Jan Zálabský kata 3. místo kumite 1. místo  
Tomáš Jílek   kumite 2. místo  kumite BRH 2. místo


20. 4. 2013, Závody České Budějovice, 2. kolo Ligy Talentů - celková účast 120 závodníků z 13 oddílů 
Radek Adámek kata 4. místo    
Tereza Bartoňová kata 3. místo    
Vanda Herzigová kata 4. místo    
Lucie Jiříčková kata 2. místo    
Marek Minařík kata 3. místo    
Ema Rejtarová kata 3. místo    
Kristína Šafandová kata 3. místo    
Dominik Vlček kata 3. místo    
Jaroslav Vlček kata 3. místo    
Radka Vlčková kata 3. místo    
Tereza Žílová kata 4. místo    
Václav Mai kata 1. místo kumite 2. místo  
Jaroslav Rada kata 4. místo kumite 4. místo  
Adéla Zálabská kata 3. místo kumite 2. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo


5. 5. 2013, Závody Vodňany, 2. kolo Krajské ligy
Jaroslav Rada   kumite 3. místo  
Václav Mai kata 3. místo kumite 2. místo  
Adéla Zálabská kata 2. místo kumite 2. místo  
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 3. místo     kata team 2. místo
Jan Zálabský   kumite 2. místo  kata team 2. místo
Vít Zoubek    kata team 2. místo
Tomáš Jílek   kumite 2. místo  kumite BRH 1. místo


12. 5. 2013, Závody Plzeň, NARAMA Seito
Jaroslav Rada kata 1. místo    
Eva Radová kata 1. místo kumite 2. místo  absolutní vítěz


18. 5. 2013, Závody Hrádek, 3. kolo Krajské ligy mládeže 8.-6. kyu - celková účast 87 závodníků z 13 oddílů
Jaroslav Rada   kumite 4. místo  
Václav Mai kata 2. místo kumite 4. místo  
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 2. místo  
       
 Pořadí oddílů Plzeňského kraje


1. 6. 2013, Závody Chodov, Pohár ke dni dětí a mládeže
Václav Mai kata 2. místo kumite 2. místo  
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tomáš Jílek   kumite 2. místo  kumite BRH 3. místo


16. 6. 2013, Závody České Budějovice, Karate Kid Cup - celková účast 80 závodníků z 8 oddílů 
Radek Adámek kata 1. místo    
Tereza Bartoňová kata 1. místo    
Lucie Jiříčková kata 3. místo    
Ondřej Slavík kata 2. místo    
Jaroslav Vlček kata 3. místo    
Radka Vlčková kata 1. místo    
Tereza Žílová kata 3. místo    
Václav Mai kata 3. místo  Ipon Shobu kumite 3. místo
Adéla Zálabská kata 3. místo kumite 3. místo  Ipon Shobu kumite 3. místo
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  Ipon Shobu kumite 3. místo
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo  Ipon Shobu kumite 1. místo


21. 9. 2013, Závody Borovany, 3. kolo Ligy Talentů - celková účast 101 závodníků z 15 oddílů 
Radek Adámek kata 3. místo kumite 1. místo  
Tereza Bartoňová kata 3. místo kumite 1. místo  
Lucie Jiříčková kata 1. místo kumite 3. místo  
Marek Mlnařík kata 3. místo kumite 3. místo  
Ondřej Slavík kata 1. místo kumite 2. místo  
Kristýna Šafandová kata 2. místo kumite 3. místo  
Dominik Vlček kata 3. místo kumite 2. místo  
Tereza Žílová kata 3. místo    
Václav Mai kumite 2. místo


5. 10. 2013, Závody Strakonice, 3. kolo Krajské Ligy 
Radek Adámek kumite 3. místo  
Václav Mai kata 3. místo  
Jaroslav Rada kumite 3. místo  
Kristýna Šafandová kumite 2. místo  
Lucie Jiříčková    kata team 2. místo
Eva Radová kata 1. místo kumite 2. místo  kata team 2. místo
Adéla Zálabská kumite 1. místo  kata team 2. místo
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo  
Tomáš Jílek kumite 3. místo


13. 10. 2013, Závody Plzeň, Finálové kolo Krajské Ligy mládeže 8.-6. kyu - celková účast 90 závodníků ze 13 oddílů 
Radek Adámek kata 1. místo  
Tereza Bartoňová kata 3. místo kumite 2. místo   
Václav Mai kata 1. místo   Celkově 4. místo Krajské Ligy mládeže 2013
v kategorii mladší žáci
Marek Mlnařík kata 3. místo  
Jaroslav Rada kata 3. místo  
Lucie Jiříčková kata 3. místo kumite 1. místo  
Eva Radová kata 2. místo Absolutní vítěz Krajské Ligy mládeže 2013
v kategorii starší žákyně
Adéla Zálabská kumite 2. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo Absolutní vítěz Krajské Ligy mládeže 2013
v kategorii starší žáci
       
 Pořadí oddílů ve 4. kole Plzeňského kraje
 Celkové Pořadí oddílů Plzeňského kraje


2. 11. 2013, Závody Kdyně, Velká cena města Kdyně - celková účast 115 závodníků z 15 oddílů 
Radek Adámek kata 1. místo  
Václav Mai kata 1. místo  
Marek Mlnařík kata 2. místo    
Jaroslav Rada kata 3. místo  
Kristýna Šafandová kata 3. místo  
Lucie Jiříčková kata 1. místo  
Eva Radová kata 1. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kata 1. místo kumite 1. místo  
Edita Holubová kata 2. místo kumite 1. místo


10. 11. 2013, Závody České Budějovice, Krajský přebor mládeže a seniorů
Adéla Zálabská kata 2. místo kumite 1. místo  
Tadeáš Hokr kumite 1. místo  


16. 11. 2013, Závody Praha, Národní pohár karate mládeže 3. kolo - celková účast 387 závodníků
Eva Radová kumite 3. místo  
Tadeáš Hokr kumite 5. místo  


30. 11. 2013, Závody Chodov, Vánoční cena města Chodov
Václav Mai kata 2. místo kumite 2. místo  
Marek Mlnařík kata 3. místo kumite 3. místo  
Tereza Bartoňová kata 2. místo    
Eva Radová - st. žáci kata 3. místo    kata team 2. místo
Eva Radová - junioři      kata team 2. místo
A. Zálabská - st. žáci      kata team 2. místo
A. Zálabská - junioři      kata team 2. místo
Tadeáš Hokr - st. žáci kata 1. místo kumite 2. místo  kata team 2. místo
Tadeáš Hokr - dorost. kata 2. místo kumite 2. místo  
Tadeáš Hokr - junioři      kata team 2. místo